Strona główna Szklane Domy

Szklane Domy

Szklane Domy to kompleks zlokalizowany w Zakopanem przy ulicy Ciągłówka 6b. Jest to bardzo cicha i spokojna okolica u podnóża Gubałówki. Wokół kompleksu znajduje się dużo zieleni, a tuż przy budynku słychać przyjemny szum przepływającego potoku Cicha Woda.

Obiekt dysponuje Kompleksem Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. W swojej ofercie posiada szeroki zakres zabiegów pielęgnacji twarzy, ciała, masaże oraz kąpiele. Do dyspozycji gości jest dodatkowo siłownia. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, na zewnątrz znajduje się mini plac zabaw.

W apartamentowcu istnieje również możliwość zjedzenia w restauracji lub zamówienia śniadań do wprost do apartamentu. Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce w parkingu podziemnym.

Aby dostać się do centrum, potrzeba około 15 minut spaceru. Skorzystać można z drogi biegnącej wzdłuż potoku Cicha Woda.

VIP Apartamenty Szklane Domy w Zakopanem to świetna lokalizacja dla gości, którzy cenią sobie ciszę, spokój oraz luksus. Są to apartamenty, w których odpoczniesz od codziennego miejskiego zgiełku.

Czytaj dalej

apartamenty z tej lokalizacji