Strona główna Apartamenty GOSZCZYNSKIEGO SPA

Apartamenty GOSZCZYNSKIEGO SPA

APARTAMENTY POD SKOCZNIĄ to luksusowy apartamentowiec w samym sercu Zakopanego, w spokojnej i prestiżowej dzielnicy między słynnymi Krupówkami, a zespołem skoczni Wielka Krokiew.

Z okien roztacza się widok na góry i ogród. Jest to nowy budynek, łączący w sobie klasyczne budownictwo w zakopiańskim stylu z nowoczesnymi elementami ze szkła, drewna i metalu. Na terenie obiektu znajduje się całoroczne zewnętrzne SPA ogólnodostępne, w skład którego wchodzi sauna fińska oraz duże zewnętrzne jacuzzi o rozmiarach 4×3 m2. Wygodna wanna jacuzzi wykonana jest ze stali nierdzewnej i jest podłączona do źródła geotermalnego o stałej temperaturze 36 stopni. Jacuzzi jest zasuwane automatyczne na pilota.

Apartamentowiec położony jest w bardzo dogodnej lokalizacji. Od Krupówek dzieli Państwa zaledwie 10-minutowy spacer (około 700 m), a do Krokwi odległość to jedynie 500 m. Najbliższy sklep znajduje się w odległości 250 m od budynku. W budynku dostępne jest bezpłatne WiFi, dzięki czemu pozostaną Państwo w kontakcie ze swoimi bliskimi lub swobodnie będą mogli pracować.

Odległości do najbliższych stoków:
Gubałówka – 2 km
Polana Szymoszkowa – 3 km
Nosal – 3 km
Kuźnice – 4 km
Harenda – 5 km

Czytaj dalej

apartamenty z tej lokalizacji