Giewont Krupówki SPA

zobacz więcej

Giewont Krupówki SPA

VIP Apartamenty Giewont Krupówki SPA to stylizowany, nowo wybudowany, luksusowy apartamentowiec zlokalizowany przy samych Krupówkach. Z jego okien roztacza się przepiękny widok na Tatry oraz na deptak Krupówki. Położenie apartamentowca jest jego zdecydowanym atutem – kameralnie, lecz jednocześnie w samym centrum Zakopanego.

W budynku znajduje się do Państwa dyspozycji całe zaplecze wellness – strefa SPA z basenem rekreacyjnym oraz saunami. Korzystanie z kompleksu SPA jest dla gości bezpłatne, możliwe w godzinach od 16 do 22. Idealnie sprawdzi się jako sposób na relaks po całym dniu szaleństw na stoku czy długich, górskich wycieczkach. Zapraszamy również z dziećmi – na terenie obiektu znajduje się również mini plac zabaw dla najmłodszych.

Samochód wygodnie zostawią Państwo w podziemnym garażu – do każdego apartamentu przypisane jest jedno miejsce parkingowe. Dzięki dostępnemu na terenie całego obiektu bezpłatnemu Wi-Fi, bez trudu utrzymają Państwo kontakt ze znajomymi i będą mogli dzielić się z nimi niezapomnianymi chwilami.

W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia, z wyłączeniem wyznaczonych miejsc.

Wybierając jeden z luksusowych, w pełni wyposażonych apartamentów w VIP Apartamenty Giewont Krupówki SPA wybieracie Państwo wspaniały górski wypoczynek i niezapomniany nocleg w Zakopanym!

ważna informacja

Z racji narzuconych obostrzeń, dla bezpieczeństwa gości, chcemy poinformować, że sauna parowa jest nieczynne do odwołania (nie są one ujęte w cenie pobytu). Ze strefy SPA może w tym samym czasie korzystać maksymalnie 10 osób. Ilość osób może się różnic w zależności od obiektu. Nie ma możliwości rezerwacji korzystania ze strefy SPA.

Adres ul. Piłsudskiego 4, Zakopane
Lokalizacja
  • Przy samych Krupówkach
  • Z okien roztacza się widok na słynny deptak na Krupówkach