Apartamenty ROYAL Spa

zobacz więcej

Apartamenty ROYAL Spa

Apartamenty Royal SPA to luksusowo urządzone mieszkania, znajdujące się w nowo wybudowanym apartamentowcu. Budynek jest usytuowany u zbiegu ulic Goszczyńskiego oraz Sabały, pomiędzy Skocznią a Krupówkami. Do Krupówek i skoczni jedynie 400m, więc lokalizacja jest w samym sercu Zakopanego. Miejsce spokojne z pięknymi widokami na Giewont.

Apartamenty położone są na trzecim piętrze, składają się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz otwartej antresoli w szczycie szklanego dachu Z jednej sypialni wyjście na balkon, małżeńskie łózko. Obszerny salon pozwoli na wspólne spędzanie czasu, jest tam duży stół z krzesłami  rozkładana kanapa oraz w pełni wyposażona kuchnia. W salonie jest również tv oraz wyjscie na balkon z widokiem na Giewont lub Giewont (w zależności od mieszkania). W mieszkaniach znajduje się także klimatyzacja.

Apartamenty Royal SPA to także piękne widoki oraz możliwość skorzystania z basenu i sauny na terenie obiektu.

Do apartamentu jest przypisane tylko jedno miejsce parkingowe w garażu, z którego dostaniemy się windą do mieszkania. Zakaz palenia w pomieszczeniach.

ważna informacja

Z racji narzuconych obostrzeń, dla bezpieczeństwa gości, chcemy poinformować, że sauna parowa jest nieczynne do odwołania (nie są one ujęte w cenie pobytu). Ze strefy SPA może w tym samym czasie korzystać maksymalnie 10 osób. Ilość osób może się różnic w zależności od obiektu. Nie ma możliwości rezerwacji korzystania ze strefy SPA.

Adres ul. Goszczyńskiego 28
Lokalizacja
  • Luksusowo urządzone mieszkania, w nowo wybudowanym apartamentowcu