Apartamenty Gorące Źródła

zobacz więcej

Apartamenty Gorące Źródła

VIP Apartamenty Gorące Źródła SPA to nowoczesny apartamentowiec położony w świetnej lokalizacji praktycznie w samym centrum Zakopanego – słynny deptak na Krupówkach znajduje się zaledwie 200 metrów od budynku, natomiast w odległości 50 metrów znajdą Państwo Aqua Park.

Sam apartamentowiec posiada kompleks SPA, basen rekreacyjny, jacuzzi oraz dwie sauny. Wszystkie te atrakcje pozwolą doskonale zrelaksować się po całym dniu spędzonym na górskich wędrówkach czy szaleństwach na stoku. Z udogodnień można korzystać bezpłatnie w godzinach od 16 do 22. Na terenie budynku znajduje się też możliwość korzystania z bilarda oraz stołu do ping-ponga.

Samochód zostawią Państwo wygodnie na prywatnym parkingu – do każdego apartamentu przypisane jest jedno miejsce parkingowe. Można również skorzystać z możliwości garażowania – wystarczy wspomnieć o takiej potrzebie podczas rezerwacji apartamentu.

Na terenie apartamentowca obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Wybierając luksusowy, w pełni wyposażony apartament z oferty VIP Apartamenty Gorące Źródła SPA jesteście Państwo o krok bliżej do swojego wymarzonego, wspaniałego pobytu w Zakopanem!

ważna informacja

W dniach 16-20 listopada 2020 basen będzie wyłączony z użytkowania, z powodu przerwy technicznej.

Z racji narzuconych obostrzeń, dla bezpieczeństwa gości, chcemy poinformować, że sauna parowa jest nieczynne do odwołania (nie są one ujęte w cenie pobytu). Ze strefy SPA może w tym samym czasie korzystać maksymalnie 10 osób. Ilość osób może się różnic w zależności od obiektu. Nie ma możliwości rezerwacji korzystania ze strefy SPA.

Adres ul. Jagiellońska 33, Zakopane
Lokalizacja
  • Samo centrum Zakopanego
  • 200 metrów od Krupówek