Apartamenty w Zakopanem

zobacz więcej

Luksusowe apartamenty w Zakopanem

Luksusowe apartamenty w Zakopanem – zobacz listę starannie wybranych i przygotowancyh apartamentów. Idealnie dobrane lokalizacje gwarantują nie tylko bliskość popularnych Zakopiańskich atrakcji, ale także spokój oraz ucieczkę od codzienności i miejskiego zgiełku. Elegancki, zróżnicowany wystrój zachwyca klimatem i detalami, dzięki którym poczujesz się swobodnie i bezpiecznie. Natomiast dostęp do wielu atrakcji i udogodnień pozwoli w pełni cieszyć się upragnionym wypoczynkiem i udanym pobytem w Zakopanem.

VIP Apartamenty Zakopane - apartamenty

120+ apartamentów

VIP Apartamenty Zakopane - lokalizacje

15 lokalizacji

VIP Apartamenty Zakopane - średnia ocena Booking.com

8.9 średnia ocen Booking.com

VIP Apartamenty Zakopane - wystrój

5 gwiazdkowy wystrój pomieszczeń

Wyszukaj apartament

Sortowanie:
Znalezionych apartamentów: 
Loading...

Apartamenty Zakopane Centrum

Poszukujesz apartamentów w centrum Zakopanego? W naszej ofercie znajdziesz wiele apartamentów zlokalizowanych bezpośrednio przy deptaku Krupówki (lub zaledwie kilka minut spacerem), przy Aquaparku oraz innych popularnych atrakcjach. Jeżeli jednak bardziej niż ścisłe centrum wolisz spokój, bliskość przyrody czy bezpośredni dostęp do górskich szlaków, to również znajdziesz coś dla Ciebie. Na stronie głównej znajduje się mapa, która prezentuje lokalizację naszych wszystkich apartamentowców, zachęcamy do zapoznania się z nią.

Apartamenty w Zakopanem z basenem

Szukasz w Zakopanem nie tylko atrakcji, ale także wypoczynku i wyciszenia? Część apartamentów (w zależności od lokalizacji) posiada bezpośredni, darmowy dostęp do strefy Wellnes & Spa. Więc jeżeli szukasz apartamentów w Zakopanem z Basenem, zapoznaj się z opisem naszych lokalizacji gdzie są opisane wszystkie udogodnienia, które dla Was przygotowaliśmy. Wierzymy, że tak zróżnicowana oferta pozwoli naszym Gościom wybrać na pobyt wymarzony apartament i przeżyć niezapomniane chwile.